Log ind   |  
Kontakt Minimer

Kontorleder
Vini Lindberg
Tlf.: 46 78 93 53 / 20 18 93 53
Kontortid: Mandag - onsdag kl. 9-12
E-mail: kontor@jyllingevand.dk

Driftsleder
Jan Andersen
Tlf.: 46 78 93 53
Mobil: 22 79 46 88
E-mail: jan@jyllingevand.dk

Ved ledningsbrud udenfor kontortid:
Kontakt venligst telefonnummer
70 12 10 20

Ved vandbrud i Værebro Vandværks område: Telefonnummer 47 77 77 53

Ved vandbrud i NordmarkenVands område: Telefonnummer 46 73 38 69




Bestyrelse Minimer

Bestyrelsen for vandværket:

Erik Hedegaard-Sørensen                                                            

Bestyrelsesformand
Dragevej 36, 4040 Jyllinge 
Tlf.: 40 11 97 30
E-mail: erikhedegaard36@gmail.com

René Gandløse
Bestyrelsesmedlem
Korskildevej 10, 4040 Jyllinge 
Tlf.: 27 95 32 43
E-mail: rega@hofor.dk

Claus Larsen
Bestyrelsesmedlem
Jyllingehallerne a.m.b.a., Planetvej 35, 4040 Jyllinge
Tlf.: 21 14 35 27
E-mail: claus@jyllingehallerne.dk

Morten Aagreen
Bestyrelsesmedlem
Korvetvej 18, 4040 Jyllinge 
Tlf.: 27 60 61 08
E-mail: morten.aagreen@gmail.com

Anders Hecquet
Korskildevej 16, 4040 Jyllinge
Tlf.: 29 23 41 94
E-mail: anders.hecquet@gmail.com

Suppleanter:

Carsten Christiansen
Korskildevej 18, 4040 Jyllinge
Tlf.: 22 19 30 08
E-mail: carsten-christiansen@hotmail.com

Thomas Hjorth
Plutovej 20, 4040 Jyllinge
Tlf.: 23 72 53 16
E-mail: hjorth4040@gmail.com

Intern revisor

Mogens Petersson
Kajakvej 29, 4040 Jyllinge
Tlf.: 27 24 00 15
E-mail: mogens.petersson@mail.dk

Intern revisor suppleant:

Mikkel Brahm
Kildehøj 1, 4040 Jyllinge
Tlf.: 23 31 03 73
E-mail: mikkel@brahm.dk

 


 


Copyright Rambøll Danmark A/S